Захист мови – Speech Guard

speechguard300-150_1573Звуки стають чіткішими, звучання більш природним.

Speech Guard – це покращений метод посилення звуку, при якому звуки стають чіткішими, їх звучання більш природним, і при цьому не “чути”, як пристрій змінює гучність у міру того, як змінюється гучність оточуючих звуків. Він сконструйований таких чином, щоб забезпечити оптимальний звук, дозволяючи Вам забути про присутність слухового апарату.

У стабільній звуковий обстановці система реагує повільно, щоб домогтися чіткого і неспотвореного звуку, дозволяючи Вашому слуху працювати так, як він і повинен працювати. У результаті сигнал стає чітким, стабільним і неспотвореним, і мозок може розшифрувати такий сигнал з меншим слуховим зусиллям.

Автоматичні регулювання

Коли мовне середовище раптово змінюється – внаслідок будь-яких змін у обговоренні, у якому Ви берете участь, або, якщо стукають двері по сусідству – гучність регулюється швидко і автоматично, щоб уникнути занадто гучного і некомфортного звуку або неприродного його зникнення.

Допомагаючи зробити світ і всі звуки у ньому якомога більш зрозумілими і виразними, Speech Guard дозволяє Вашій слуховий системі працювати так, як Вона і повинна працювати: безвідмовно, ефективно і автоматично.