Захисні вушні вкладки

plugs300-150_1408Індивідуальні шумозахисні вушні вкладиші виготовляються за зліпком зовнішнього слухового проходу. Вони щільно укладаються у вухо, захищають від надмірного шуму (до 40 дБ), попадання пилу, стружки та інших сторонніх часток. Використовуються для захисту органів слуху при знаходженні у шумі (у т. Ч. На рок-концертах), на будівництві, при роботі зі шкідливими і небезпечними речовинами. Служать хорошим захистом від хропіння. Вкладки – тілесного кольору, нетоксичні, не викликають роздратування шкіри.

Індивідуальні водозахисні вушні вкладиші виготовляються за зліпком зовнішнього слухового проходу. Вони щільно укладаються в вухо, захищають від попадання води в зовнішній слуховий прохід. Використовуються для запобігання виникнення або загострення хронічного зовнішнього отиту, дерматиту, екземи, отомікозу зовнішнього слухового проходу, а також хронічного середнього отиту (мезотімпаніту, епітімпаніту). Рекомендуються для використання під час плавання в басейнах. Вкладки – червоного або синього кольору, нетоксичні, не викликають роздратування шкіри.

Пропонуємо також індивідуально виконані вушні вкладиші – наконечники для стетоскопів, мікронавушників, стетоскліпів т.п. . Потреба у тривалому часі перебування цих пристроїв у вусі вимагає комфортних відчуттів і якісної передачі звуків. Індивідуальні вушні вкладиші виготовляються зі зліпку зовнішнього слухового проходу, щільно укладаються у вухо, не викликають дискомфорту. Вкладки – тілесного кольору, нетоксичні, не викликають роздратування шкіри.

На відміну від стандартних “беруш”, індивідуальне виготовлення вушних вкладишів враховує фізіологічні особливості будови зовнішнього слухового проходу (кут загину, наявність екзостозів), що сприяє легкому одяганню і зніманню вкладишів без зайвих зусиль, відсутність відчуття тиску, розпирання у вусі.