Захисне нанопокриття

water_1463Ступінь захисту корпусу – IP58.
Апарат зберігає працездатність при тривалому зануренні у воду!

Слухові апарати Oticon проходять суворі випробування для забезпечення надійності конструкції, протистояння зовнішнім впливам, використання в умовах активної діяльності.

Тому апарати Oticon мають не тільки інтелектуальний конструктивний дизайн, який передбачає бар’єри від попадання води, пилу і бруду всередину конструкції, але і такі передові компоненти, як нанопокриття для відбивання вологи і води.

Ступінь захисту корпусу апаратів Oticon досягла рівня IP58.

Для визначення захищеності слухових апаратів від часто використовуваних в побуті речовин, вироби Oticon проходять стрес-тести по впливу на них таких речовин – лосьйонів для засмаги, рослинного масла, пилу – при високій вологості і в широкому діапазоні температур, а також прямого сонячного світла та інших чинників.

Водостійкість, і водонепроникність

Важливо відзначити, що рівень захисту IP58 не означає, що слухові апарати Oticon є водонепроникними, повністю герметичними.
Отже, користувачі не повинні носити слухові апарати під час прийняття душу, вмивання, купання і підводного плавання, оскільки вони не призначені для застосування в таких умовах.

Крім того, рівень захисту IP58 не включає солону або хлоровану воду, мило та інші рідкі хімічні речовини.

Що означає IP58

Рейтинг IP (Ingress Protection Rating) класифікує і оцінює ступінь захисту оболонки виробу від проникнення твердих об’єктів, пилу і води в корпус виробу з електричними компонентами.

Перша з двох цифр означає захист від попадання твердих предметів, друга – від проникнення води.

Наприклад, побутова електрична розетка може мати ступінь захисту IP22 – вона захищена від проникнення пальців і не може бути пошкоджена вертикально або майже вертикально краплями води. Максимальний захист за цією класифікацією – IP68: пилонепроникний прилад, що витримує тривале занурення у воду.

У рейтингу IP57, перша цифра 5 означає, що корпус пилезахищений. Деяка кількість пилу може проникати всередину, проте це не порушує роботу пристрою. Повний захист від контакту.

Друга цифра: 6 – забезпечено захист від сильних водяних струменів; 7 – захист від впливу при тимчасовому (нетривалому) зануренні у воду; 8 – від впливу при тривалому зануренні у воду, пристрій може працювати у зануреному режимі.