Заміна батарейки в слуховому апараті

battery-size_1580Коли настане час замінити батарейку, ви почуєте у вусі два звукові сигнали від апарату. Це  попередження буде повторюватися через невеликі інтервали, поки батарейка не «сяде”. Батарейка може “сісти” незабаром після  попередження або протягом наступних декількох годин, в залежності від ємності батареї і індивідуальних випадків втрати слуху.

Якщо батарейка “села”, апарат вимкнеться. Коли це станеться, прозвучать чотири звукові сигнали як індикації того, що апарат більше не працює. Слід замінити батарейку. ВІДЕОінструкція по зміні батарейки.

Первинне включення слухового апарату

Слуховий апарат – мініатюрний електронний пристрій, що працює на спеціальних батарейках. Для активації приладу, у відсік для батарейок, необхідно вставити нову батарейку.

Слуховий апарат запуститься, коли кришка відсіку для батарейок закриється. Необхідно почекати декілька секунд, поки з’явиться звук. У процесі запуску відтворюється музична заставка. Одягніть прилад після закриття кришки відсіку з батарейками.

Якщо слуховий апарат тримати в руці під час активації, він може видавати свистячий звук. Це припиниться, коли апарат буде правильно вставлений в вухо.

Вмикання і вимикання слухового апарату

Увімкніть свій слуховий прилад, повністю закривши кришку батарейок з поміщеними туди батарейками. Коли кришка відсіку для батарейок закриється, прилад запуститься, програючи музичну заставку. Це означає, що батарейка працює і прилад функціонує.

Вимкніть свій слуховий прилад, повністю відкривши кришку відсіку для батарейок.

новый коллаж

З метою збереження батареї переконайтеся, що слуховий апарат вимкнений, коли його не носять.

Тестування батарейки слухового апарату

Якщо ваш слуховий апарат відключається, можливо, вам варто перевірити, чи не сіла  батарейка. Є два способи перевірити це:

З використанням тестера батарейки

  • Помістіть батарейку на поверхню тестера батарейок. Переконайтеся, що позитивна оцінка (+) спрямована вгору.
  • Посуньте батарейку в напрямку стрілки, і прочитайте результати на дисплеї.

Без використання тестера батарейки

  • Вставте батарейку в слуховий апарат і закрийте кришку відсіку для батарейки.
  • Зімкніть долоні навколо слухового апарату і піднесіть до вуха.
  • Якщо прилад пищить, батарейка функціонує.

Заміна батарейки в слуховому апараті. Відеоінструкція.