Відгуки користувачів слухових апаратів Oticon Intiga

Спостереження за результатами міжнародного опитування про ступінь задоволеності апаратами Oticon Intiga

Згідно загальновизнаної думки, початківці завжди піддають апарат ризику. Початківці часто не поспішають скористатися функцією посилення, але коли вони починають її застосовувати, у них виникають підвищені вимоги, особливо до своїх слуховомих апаратів.

intiga-colors-300-150_1769Чому так важливо правильно користуватися апаратом з першого разу

Широкомасштабне міжнародне дослідження, проведене компанією Oticon в 2011 р, показало, що 1500 людей, які імовірно страждали втратою слуху, але ще не придбали слухові апарати, вказали на такі якості рішень щодо покращення слуху, які вони цінують найбільше:

 • Відчуття зручності
 • Чітке розуміння мови
 • Сприйняття звуків відповідає очікуванням
 • Непомітний або невидимий
 • Простота у користування

Для успішного застосування апаратів початківцями кожен аспект використання слухового апарату – зовнішній вигляд, налаштування і сприйняття, а також обробка сигналу – повинні з самого початку відповідати високим очікуванням.

intiga-lookПростота у користуванні

Повністю автоматичні, без кнопок, міцні і надійні апарати Intiga відразу усувають перешкоди, що стоять перед починаючими користувачами. Поєднання зручності носіння апарату у вусі і простоти поводження з ним заслужили високу оцінку у 8,7 балів з 10 – прекрасний результат, який свідчить про відсутність у починаючих користувачів побоювання перед крихітною батарейкою Intiga 10А.

Intiga покращує розуміння мови

Одягаючи слухові апарати Intiga, починаючі користувачі відчувають суттєве покращання якості звуку у тихій і, що більш важливо, у галасливій атмосфері. Функція Speech Guard скорочує до мінімуму ризик спотворення мови, обумовлене застосуванням традиційних систем компресії мовного сигналу. Система узгодженої компресії мовних сигналів враховує вимоги починаючих користувачів до оптимальної розбірливості мови і підтримання гучності для якісної чутності у будь-якій обстановці.

В середньому учасники опитування оцінюють розуміння мови при використанні апаратів Intiga на 3,4 бали вище у тихій атмосфері і на 3,9 балів вище у галасливій атмосфері у порівнянні зі сприйняттям мови без слухових апаратів.

Речь в шумной обстановке.

Мова у тихій атмосфері

Речь в тихой обстановке

Мова у тихій атмосфері

Іншою експлуатаційною характеристикою і показником зручності є якість звуку. 86% учасників опитування оцінили якість звуку у апаратах Intiga як виключно природну (впевнені 8,3 балів).

Учасники опитування ставили оцінки за 10-бальною шкалою, де 10 – максимальний бал. У кожному питанні найнижчим і найвищим оцінками присвоювалися відповідні позначки.

Висока задоволеність конструкцією, управлінням та звучанням слухового апарату

Як початківці, так і досвідчені користувачі, які беруть участь у опитуванні про ступінь задоволеності продукцією Intiga, виявилися виключно задоволені, поставивши своїм новим слуховим апаратам вражаюче високу оцінку у 8 балів за шкалою від 1 до 10, де 10 – максимальний бал.

Користувачі опитування постійно нагороджують апарати Intiga високими оцінками, що свідчить про розуміння одержуваних ними значних переваг:

 • Високий фізичний комфорт
 • Істотні переваги розуміння мови
 • Природне звучання
 • Обтічна, ергономічна конструкція
 • Простота користування
 • Легкість звикання

І якщо учасникам опитування сьогодні знову доведеться зробити вибір – 88% з них віддадуть свій голос за Intiga.

intiga-satisf01Зовнішній вигляд відверто радує

Дизайн апаратів, за які Intiga була удостоєна нагороди, викликає у починаючих користувачів захоплення і заслуговує дуже високу усереднену оцінку у 9,3 балів. Більше половини кінцевих користувачів були надзвичайно задоволені дизайном, удостоївши Intiga оцінкою 10 – найвищим балом, що означає досконалість.

Отримання Intiga нагороди iF Product Design Award лише підтвердило нашу віру у те, що Intiga пропонує своїм новим клієнтам непомітний, естетично привабливий слуховий апарат.

Його зручно носити протягом усього дня

Природна форма мініатюрного апарату Intiga дозволяє ховати його за вухом, м’який дріт приймача і ергономічний мікрофон забезпечують точне, зручне і безпечне прилягання. Переважна більшість починаючих користувачів (94%) задоволені зручним носінням пристроїв Intiga більшу частину дня і оцінюють Intiga на впевнені 8,7 балів.

Вони очікують природну якість звуку

Іншою важливою експлуатаційною характеристикою і показником зручності є якість звуку. Починаючі користувачі хочуть чути звуки так, як, на їхню думку, вони повинні звучати. 86% учасників опитування оцінили якість звуку у апаратах Intiga як виключно природну (впевнені 8,3 балів). Гучне звучання апаратів Intiga не викликає дискомфорт (7,5 балів), що сприяє ще більшому відчуттю користувачами приємної якості звуку.

Інформація про опитування

У період з листопада 2011 р по березень 2012 р компанія Oticon провела опитування про ступінь задоволеності продукцією Intiga. В ході опитування було потрібно:

 • оцінити задоволеність починаючих користувачів від застосування продукції Intiga RITE, а такоже
 • успіх фахівців з питань слуху у задоволенні потреб, в основному, тих починаючих користувачів, які застосовують апарати Intiga RITE.

В опитуванні взяли участь 111 кінцевих користувачів, з яких 75% були починаючими користувачами, а також 243 фахівця з питань слуху з семи країн: Австралії, Канади, Франції, Німеччини, Нідерландів, Великобританії та США. Результати опитування були опубліковані аудіолігом Джулі Н. Вейл (Julie N. Weile) у травні 2012 р в бюлетені «Опитування компанії Oticon про ступінь задоволеності продукцією Intiga за 2012 г.»