Став погіршуватися слух? Погана розбірливість мови?

vra4balina-400-200_1591Мільйони людей у світі страждають від порушень слуху.

Прислухайтеся до себе, виникає у Вас бажання зробити голосніше телевізор, перепитати співрозмовника?

Чи з’являється у Вас відчуття, що навколо всі стали говорити якось нерозбірливо?

Вам стало важко спілкуватися по телефону?
Все перераховане – це ознаки втрати слуху.

Втрата слуху не завжди є ознакою старості, це може бути внаслідок перенесених захворювань, травм, лікування токсичними препаратами або впливу дуже гучних звуків. Підступність полягає в тому, що іноді слух знижується поступово і непомітно. Людина не відразу розуміє, що з нею відбувається: зникає розбірливість мови інших людей, все складніше стає спілкуватися по телефону, дивитися телевізор. При цьому багато хто навіть не звертає на це уваги, не замислюється, що це і є ознаки втрати слуху, дратуються, коли про це їм починають вказувати оточуючі.

Внаслідок порушення слуху у людини часто розвиваються судинні захворювання, головні болі, хронічна втома або депресія. Проблема полягає у тому, що людина чує НЕ вухами, а саме мозком! Найменше зниження потоку звукової інформації призводить до того, що мозок поступово перестає розрізняти звуки.

– Якщо ви помітили, що у Вас або Ваших близьких став погіршуватися слух, не зволікайте з візитом до лікаря-сурдолога, аудіолога, проблеми зі слухом не можна ігнорувати.

– У нашому Центрі після обстеження стану слухової функції лікар призначить відповідне лікування. Але при порушеннях слуху. На жаль, медикаментозне лікування неефективне, а хірургічне втручання показано тільки у особливих випадках Тому більш поширеним методом корекції є протезування за допомогою сучасних слухових апаратів. Нашим пацієнтам ми пропонуємо апарати провідної аудіологічної фірми Отікон (Данія).

– Ми розуміємо, що дуже важко визнати і прийняти,  у себе порушення слуху, що потрібні апарати –  багато хто соромиться слухових апаратів, вважають, що вони неестетичні і не допомагають. Але постійно жити у напрузі і перепитувати співрозмовників – це значно помітніше, ніж сучасні якісні і мініатюрні слухові апарати!

Останні новітні технології від Отікон – цифрові слухові апарати зі штучним інтелектом – маленькі, так звані «міні-комп’ютери» (деякі моделі апаратів трошки більші, аніж кавове зернятко). Ці апарати вміють «мислити» і «розуміти» людину і здатні найкращим чином компенсувати втрату слуху. Це означає, що апарати працюють подібно до мозку людини: аналізують навколишнє оточення, виділяючи для посилення тільки мовні звуки, дозволяють чути навіть в умовах складних звукових ситуацій (в метро, ​​супермаркеті, школі (університеті), церкві). А також, що дуже важливо, захищають пошкоджене вухо від впливу дуже гучних звуків.

Слухові апарати Ви можете придбати всюди, але наше обслуговування відрізняється насамперед високою якістю. Первинна консультація у нас займає близько двох годин. Досить докладно вивчаються індивідуальні особливості та побажання пацієнта: звички, умови роботи або навчання, у якому оточенні і у якій ситуації, де і коли він став погано чути.

Після консультацій з лікарем у нашого пацієнта є вибір слухового рішення і він піде з упевненістю, що йому надали високоякісну слухову допомогу, яка виправдовує витрати. Ми завжди відкриті до спілкування з нашим клієнтом і після надання слухової допомоги: забезпечуємо необхідними інформаційними матеріалами та рекомендаціями, відповідаємо на всі хвилюючі питання, консультуємо по телефону пацієнта або членів його сім’ї.

За понад 15 років фахівці Центру слухової реабілітації ЕРГО-Я допомогли більше десяткам сотень своїх пацієнтів (серед яких є навіть новонароджені і люди дуже похилого віку) повернути слух. Довіртеся нам і Ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою. Не відмовляйте собі у повноцінному житті! Почати чути ніколи не пізно! Ви чуєте?