Слухові апарати для дітей

minirite_binaural_opendome300-150_1430Далеко не кожен слуховий апарат підходить для слуху дитини, оскільки дитячий слух висуває високі вимоги до якості і методів налаштування сучасних слухових апаратів.

Для точної відповідності особливостям слухового сприйняття дітей в Університеті Західного Онтаріо (Канада) був розроблений спеціальний дитячий алгоритм налаштування слухових апаратів DSL v5a m [i / o] (ДіЕсЕл Ве п’ять a).

Він забезпечує здатність добре чути у різних ситуаціях, забезпечуючи дітям кожну можливість для розвитку мови і навичок спілкування.

Рекомендується метод регулювання DSL v5а m [i / o] враховує не тільки розміри вуха дитини, а й особливості дитячої психології, можливості засвоєння інформації в різні вікові періоди.
Вченими математично розраховані оптимальні параметри входу / виходу звуку, необхідної звукової компресії.

Адже дитина, на відміну від дорослого з отриманим порушенням слуху ніколи не чула, як звучать правильно слова і звуки.
Тому дітям особливо необхідна максимальна чіткість, розбірливість мови.

Основні вимоги до дитячих слухових апаратів:

  1. Наявність дитячого методу програмування слухових апаратів DSL, а саме, на сьогоднішній день остання його п’ята версія – DSL v 5a
  2. Можливість закривання батарейного відсіку слухового апарату.
  3. Наявність регулятора гучності і можливість відключення регулятора гучності.
  4. Можливість сполучення з FM-системою, стримером, виносним мікрофоном.

Як показує досвід слухопротезування дітей і наступних розвиваючих занять з ними у Центрі слухової реабілітації ЕРГО-Я, а також як підтверджується даними Міжнародної асоціації аудіолігів, DSL v 5а – кращий алгоритм комп’ютерного налаштування слухових апаратів, який дає найбільш швидкий і хороший результат.

Користуючись слуховими апаратами з алгоритмом DSL v 5а, нечуюча дитина швидше починає розмовляти, краще вимовляє шиплячі і свистячі звуки, краще розуміє мову, спілкується з оточуючими.

Всі слухові апарати Oticon підтримують дитячий алгоритм налаштування.

Слухові апарати, що підтримують дитячий алгоритм налаштування DSL v5a m [i / o]

Alta2_miniRITE_800_large

Alta2 (Альта2)

Oticon Alta2 – сімейство слухових апаратів преміум класу на платформі Inium Sense з найбільшим набором функцій, які дозволяють оптимально вирішити найскладніші слухові проблеми і задовольнити запити найбільш вимогливих пацієнтів.

Nera2_miniRITE-600_largeNera2 (Нера2)

Nera2 – сімейство слухових апаратів передового класу на платформі Inium Sense з розширеним набором функцій для вирішення різних проблем зі слухом і задоволення високих вимог для дітей і дорослих.

 

ria2-minibte1000_largeRia2 (Ріа2)

Oticon Ria2 –  підходить для слабких, середніх і сильних втрат слуху. Він створений на новій платформі Inium Sense. Аудіологічна концепція слухового апарату Ria2 забезпечує користувачам необхідне звучання в різних ситуаціях і дозволяє враховувати індивідуальні слухові вподобання і потреби дітей і дорослих.

Sensei_RITE-100_Bin_500_largeSensei (Сенсей)

Oticon Sensei – це нове сімейство слухових апаратів, спеціально розроблені для дітей. Створений на найсучаснішій платформі Inium, Sensei об’єднує революційні аудіологічні функції з надійною конструкцією. Sensei підходить для дітей зі слабкою і сильною втратою слуху.

agil_contentspot_177x170Agil (Еджил)

Oticon Agil – це повне сімейство надмініатюрних слухових апаратів преміум-класу для компенсації втрат слуху від слабких до важких. Oticon Agil пропонує довершені аудіологічні рішення на основі концепції штучного інтелекту і нової процесорної платформи RISE2.

acto180Acto (Акто)

Надмініатюрні апарати нової серії Oticon Acto дозволяють почути саме те, що необхідно користувачу у складних ситуаціях з фоновим шумом. Oticon Acto створений на основі концепції штучного інтелекту і нової процесорної платформи RISE2.

chili_sp_largeChili (Чілі)

Oticon Chili – найбільш мініатюрний з усіх існуючих у світі надпотужних слухових апаратів. Призначений для компенсації втрати слуху важкого і глибокого ступенів. Oticon Chili грунтується на концепції штучного інтелекту і нової процесорної платформи RISE2.

Safari_BTESP_L_94Terracotta500-800_180x288Safari SP (Сафарі СП) 

Oticon Safari SP – сімейство слухових апаратів, що пропонують унікальні можливості для дітей з втратою слуху. Постійно маючи під рукою такого помічника як Safari, діти будуть отримувати з кожного етапу свого розвитку тільки найкраще і з ентузіазмом рухатися до дорослого життя.

ino-tn_largeIno Pro (Іно Про)

Слухові апарати Oticon Ino створені на базі новітніх технологій Oticon. Технологія процесорної платформи RISE гарантує чітку і комфортну передачу звуку високої якості, дозволяє зосередитися на тому, що дитина хоче почути у різних звукових ситуаціях.