Просторовий Звук Преміум

sp-sound-pr-300_2011Слухання двома вухами допомагає визначити місцезнаходження джерела звуку, що, у свою чергу, дозволяє сфокусуватися на сприйнятті звуку, що важливий і ігнорувати менш значущі сигнали.

Таким чином, відбувається природна орієнтація у звуковий обстановці. У людей з порушенням слуху при користуванні традиційними слуховими апаратами мозок отримує спотворену інформацію про просторові характеристики звуку. В результаті виникають труднощі у локалізації джерела звуків і виявленні відмінностей між ними.

Функція Просторовий Звук допомагає слабочуючим пацієнтам впорядкувати акустичне середовище і сконцентруватися на сприйнятті конкретного звуку або голосу.

Просторовий Звук Преміум являє собою новий рівень технології відтворення просторових властивостей звуку, заснованих на технології бінауральної обробки звуків. Компонентами функції Просторовий Звук Преміум є бінауральна обробка, розширений діапазон частот пропускання і просторове шумозаглушення.

Рисунок 3. Компоненты Пространственного Звука Премиум.

Малюнок 3. Компоненти Просторового Звуку Преміум.

При бінауральній обробці звуків здійснюється взаємодія між двома слуховими апаратами бінауральної пари. Завдяки цифровій обробці звуку у режимі реального часу правий і лівий слуховий апарат працюють скоординовано, як цілісна система. Вони весь час обмінюються інформацією між собою, виявляючи, зберігаючи і посилюючи тимчасові амплітудні і частотні міжвушні відмінності.

Відмінності в інтенсивності звуку між вухами є одним з основних факторів точної локалізації звуку. Ці відмінності найбільш істотні для високих частот в діапазоні 4-10 кГц. Нова платформа дозволяє ефективно посилювати звуки в діапазоні до 8-10 кГц. Якісне посилення у розширеному діапазоні частот дозволяє мозку більш ефективно розпізнавати, виділяти і локалізувати звуки. Відповідно покращується здатність виділяти те, що зацікавило найбільше у  мові (співрозмовника, доповідача) на тлі шуму і конкуруючої мови (багатоголосся в кафе, на вокзалі). Як результат, набагато підвищується якість посиленого звуку.

Одним з результатів бінауральної обробки є активація просторового шумозаглушення. Просторовий Звук Преміум автоматично зменшує шум на стороні вуха з гіршим співвідношенням мова / шум. Результатом є посилення мови на стороні більш виграшного поєднання мова / шум і ослаблення шуму на протилежному боці. Це дає можливість набагато кращого розуміння мови на тлі одностороннього шуму.