Про центр

Центр аудіології, слухової реабілітації та слухопротезування "ЕРГО-Я" надає професійну медичну, консультативно-діагностичну, лікувальну та реабілітаційну допомогу дітям та дорослим з порушення слуху та мовлення (Ліцензія МОЗ України на медичну практику № 602642 від 28.07.2011 р.)

Основним напрямком роботи центру є сучасна діагностика слухової функції, підбір найсучасніших та найкращих слухових апаратів для всіх вікових категорій, а також можливе скерування на хірургічну імплантацію слухових протезів.

Мета центру

Забезпечення найкращими слуховими апаратами для надання найбільш ефективної та надійної реабілітації слухових порушень та вирішень проблем слуху.

Із методів діагностики використовується отоларингологічне, аудіологічне, сурдопедагогічне, психіатричне та неврологічне обстеження. 

Допоміжні методи такі як: обстеження церебральної гемодинаміки, дослідження стану ЦНС, КТ та МРТ головного мозгу, консультації суміжних спеціалістів дозволять більш детальніше обстежити пацієнта та надати кваліфіковану медичну допомогу.

Аудіологічне обстеження включає комплекс діагностичних суб’єктивних та сучасних об’єктивних методів дослідження слуху в тому числі і у дітей з народження, а саме: імпедансометрична аудіометрія, визначення отоакустичної емісії – DPOAE, TEOAE, реєстрація КСВП (коротколатентних слухових викликаних потенціалів) для топічної діагностики ураження слухового аналізатора та слухопротезування.

Метою корекційної реабілітації важкої незворотньої втрати слуху у дорослих і дітей є створення рівних можливостей та поліпшення якості життя шляхом сучасного слухопротезування. Для дітей, що особливо важливо, є підготовка до інклюзивної освіти в загальноосвітніх школах.

Центр аудіології, слухової реабілітації та слухопротезування "ЕРГО-Я" співпрацює з аудіологами медичних центрів України, Канади, Данії, є партнером медичного центру "АВРОРА" м.Київ, компанії "OTICON", Данія.

Наш багаторічний досвід надання висококваліфікованної слухової допомоги допоможе Вам, дорослим та Вашим дітям.

syrdo

Спеціалісти медичного центру "ЕРГО-Я" завжди до Ваших послуг

Щоб отримати консультацію в Центрі аудіології, слухової реабілітації та слухопротезування "ЕРГО-Я" потрібно: 

1) мати із собою амбулаторну картку або її витяг.

2) Необов'язково мати скерування від дільничого/сімейного лікаря