Підбір та налаштування слухових апаратів

ped_fit300-150_1395Втрата слуху не повинна обмежувати можливості дитини спілкуватися, навчатися і насолоджуватися всім тим, що може запропонувати життя. У цьому допоможуть сучасні слухові апарати Oticon. Зараз вони настільки прогресивні із технологією досягнень сучасної аудіології, що навіть діти з тяжкою втратою слуху можуть отримати переваги від їх використання.

Навіть діти з мінімальним слухом можуть отримати користь зі слухових апаратів, оскільки підвищена гучність виробляє стимуляцію і зростання слухових клітин мозку. Ці структури мозку розвиваються найкращим чином, коли дитина ще дуже маленька. Саме тому дуже важливо якомога раніше почати використовувати слуховий апарат.

Навіть якщо Ви емоційно не готові до цього кроку, це необхідна річ для майбутнього розвитку Вашої дитини. Дослідження показали, що затримка початку носіння слухового апарату на кілька місяців з моменту виявлення втрати слуху може викликати серйозні затримки розвитку мови, які, можливо, не вдасться виправити.

Перший крок щодо використання слухових апаратів

Щоб у дитини з порушенням слуху розвинувся повна, багата, вербальна мову йому необхідно мати можливість налаштовуватися на всі чутні їй мовні звуки. Слухові апарати розширюють діапазон чутних звуків і дозволяють деяким нечуючим дітям вловлювати практично всю мову, яка їх оточує. Однак у інших настільки сильна втрата слуху, що навіть слухові апарати не можуть допомогти їм вловлювати всі мовні звуки, тоді широко використовуються слухові імпланти, які встановлють дітям хірургічним методом.

Дуже важливо мати можливість чути якомога більше у години неспання. Точно так само, як Ви покладаєтеся на освітлення, щоб надійно переміщатися у просторі і повністю розуміти і насолоджуватися всіма видами діяльності, що відбуваються навколо Вас, так само і Ваша дитина покладається на свій слуховий апарат, щоб отримати максимум від навколишнього оточення і своїх мовних можливостей.

Центр “ЕРГО-Я”, на основі свого 15-річного досвіду, пропонує для дитячого слухопротезування найкращі слухові апарати, спеціально розроблені Отікон для дітей. Наші фахівці допоможуть вибрати і правильно налаштувати слухові апарати для дітей з будь-якою втратою слуху.