Отікон Опн

Відкрийте весь світ звуків

Oticon Opn – новий вид слухових апаратів.
Іноваційний прорив у технологіях допомоги слуху
opn-open-up1920-870
opn-old-1
Технології,що існують
Виділення слуховим апаратом мовлення одного співрозмовника при повороті до нього голови, Приглушення інших голосів навколо.

 

 

 

 

 

 

opn-new-1Технології Oticon Opn

Відкривають весь простір звуків навколо. Дозволяють брати активну участь у розмовах з кількома учасниками. Немає необхідності постійно повертати голову до того, хто говорить. Слухайте будь-якого співрозмовників, за своїм вибором.

 

 

 

 

 

opn-new-kind-of-1920-719

Oticon Opn – новий вид слухових апаратів

Слухайте у галасливій обстановці кількох співрозмовників. Зосереджуйтесь на тому, що важливо для вас і, якщо потрібно, перемикайте свою увагу. Традиційні слухові апарати виділяють голос одного співрозмовника і не посилюють інші голоси. Oticon Opn настільки швидкий, що видаляє весь шум навколо і в той же час дозволяє слухати всіх співрозмовників.

hearing-aid-opn-silvergrey

 

 

Просто найкращий
Oticon Opn – найкращий, найбільш передовий зі слухових апаратів, які коли-небудь вироблялись в Oticon.
Мікропроцесор Velox (11 ядер, 64 мільйона транзисторів) 100 разів на секунду сканує оточуюче середовище, виконуючи за цей час 1200 мільйонів операцій, при цьому “очищаючи” звуки мовлення від шуму.

Для втрат слуху до 80 дБ.
64 канали настройки.
16 частотних полос.
Діапазон частот до 10 кГц.
Технології TwinLink™.
Сумісний з iPhone.
Батарея 312.
Стиль: завушний – miniRITE

opn-less-effort-in960-720jpg

Чути, розуміти, менше втомлюватися

Oticon Opn, навіть у складних умовах, на 30% поліпшує вашу здатність розуміти мовлення у порівнянні з попереднім поколінням слухових апаратів. Це означає, що Ви, слухаючи уважно, витрачаєте менше зусиль для розуміння мовлення. В результаті залишається більше розумової енергії для запам’ятовування почутого.

opn-processing-speed

Виключно швидкий процесор

У 50 разів швидше, ніж попереднє покоління. Щоб відрізнити мовлення від шуму, сканує навколишнє середовище більше, ніж 100 разів на секунду.

Допомагає двом слуховим апаратам працювати спільно, щоб визначати, де звуки і звідки вони. Все – для того, щоб допомогти мозку зрозуміти сенс звуку, з меншими зусиллями. Таким чином, можна насолоджуватися більш глибоким і природним звучанням.

made-for-iphone

Повний зв’язок з iPhone
Подключення до цілого світу

Мобільний додаток Oticon ON App призначений для регулювання гучності і перемикання програм слухового апарату, перевірки рівня заряду батареї одним дотиком. Є також функція “знайти мій слуховий апарат”, якщо він загубився або залишений не на своєму місці.

opn-small-size

Малий розмір, велика продуктивність

Oticon Opn miniRITE – непомітний за вухом, компактний слуховий апарат з багатством інноваційних характеристик і функціональних можливостей.

Популярний мінізавушний стиль корпусу з усього однією “розумної” кнопкою для легкого і інтуїтивного управління гучністю і перемикання програм. Живлення від крихітної батарейки розміру 312.

 

opn-made-for-life

Всепогодний

Слухові апарати Oticon Opn призначені для використання у всіх сферах повсякденного життя і діяльності.

Всі життєво важливі компоненти мають нанопокриття всередині і зовні. Міцні та надійні, Oticon Opn сертифіковані по рейтингу захисту IP68 від проникнення пилу і води. Вам не доведеться турбуватися, якщо спітніли у спеку або змокли під дощем. Однак, не слід носити слухові апарати під душем або займаючись водними видами спорту – вони не призначені для цього!

 

Відеопрезентація Oticon Opn

Ціна Oticon Opn в Україні

cina