Кохлеарні імпланти Neuro Zti

Кохлеарні імпланти Neuro Zti – це результат більш ніж 25-річного досліджень у сфері розробки кохлеарних імплантів, виробничих ноу-хау та матеріалознавчого досвіду. Цей найкомпактніший на ринку імплант створює потужну сучасну електронну платформу, що дозволяє вам насолоджуватися широким спектром звуків в щоденному житті та в майбутньому.

Подивіться, як функціонує імплант Neuro Zti:

Надзвичайно компактний та надійний
Імплант Neuro Zti – це найбільш компактний імплант з існуючих у світі. Він виготовляється з цирконію та титану (ці два матеріали широко застосовуються в медичній сфері завдяки їх біосумісності). Окрім того, використання цих інноваційних матеріалів дозволяє виготовити імплант маленького розміру, високого рівня надійності, здатний витримувати будь-який негативний повсякденний вплив. А завдяки невеликим розмірам, приймач імпланту Neuro Zti можна розмістити ближче до вуха, а не до потилиці. Для багатьох користувачів, особливо для дітей, він зручніший в багатьох повсякденних ситуаціях, наприклад, коли дитина сидить в автомобільному кріслі.

Проста та безпечна імплантація
7zti-1 Дизайн імпланту Neuro Zti

оптимізований за участю лікарів-хірургів. Завдяки їх внескові, вдалося розробити мінімально інвазивну хірургічну процедуру. Імплант приєднується за допомогою двох титанових гвинтиків, а хірургічне втручання не вимагає свердлення кістки. Це значно зменшує час, потрібний для операції, та ризик виникнення ускладнень.

Neuro Zti застосовує дві різні електродні матриці. Їх дизайн дозволяє вставляти їх максимально делікатно та зручно, не пошкоджуючи ніжної структури завитки. Введені матриці дозволяють трансляцію повного спектру звуків за допомогою інноваційних стратегій обробки сигналів.

 8zti-2    Безпечний при виконанні МРТ
Імплант Neuro Zti сумісний з апаратами МРТ. Він абсолютно безпечний при стандартній магнітній індукції 1,5 тесла та, якщо усунути магніт, при магнітній індукції 3 тесла.

Відповідає усім вимогам сучасності та майбутнього
Слухові технології постійно розвиваються, тому імплант Neuro Zti підтримує нові технології обробки звуку. Інакше кажучи, якщо з’явиться нова технологія, що дозволяє покращити функціонування вашого кохлеарного імпланту, ви завжди зможете скористатися нею.

Neuro ECAP 1.0
Щоб ви завжди могли переконатися в оптимальному функціонуванні вашого імпланту Neuro Zti, він містить компонент, що дозволяє аудіологу перевіряти його настройки та загальну цілісність.

9zti-ecapЦе робиться за допомогою вимірювань електрично викликаних сумарних біопотенціалів (вимірювання ECAP). Також ці вимірювання можна застосовувати для коригування настройок для окремого користувача відповідно до його слухових потреб.