Дослідження про ступінь задоволеності слуховими апаратами Oticon Chili

chiliesred_1557Легкий перехід на нові надпотужні слухові апарати

Міжнародне дослідження свідчить про високу оцінку апаратів Oticon Chili як користувачами з важкими порушеннями слуху, так і фахівцями у сфері слухопротезування. Апарат Oticon Chili легко налаштовується, і до нього легко пристосуватися.

Досвідчені користувачі надпотужних апаратів зізналися, що до апаратів Chili їм було легше пристосуватися, ці апарати мають поліпшені характеристики для розуміння мови, вимагають менше зусиль для сприйняття і мають можливості бездротового зв’язку.

Фахівці зі слухопротезування відзначили, що слухові апарати Chili значно легше налаштовуються у порівнянні з іншими надпотужними слуховими апаратами, які знайомі їм з професійного досвіду.
Переважна більшість фахівців (81%) також відзначили, що порекомендували б апарати Chili своїм колегам.

Розуміння труднощів адаптації

Як показує досвід, при сильній втраті слуху необхідно докласти чимало зусиль, щоб адаптувати слухову систему людини до нових слухових апаратів. Однак відповіді користувачів і фахівців, що працюють зі слуховими апаратами, показали, що це не відноситься до Chili.
По суті, висока оцінка здатності апаратів Chili задовольняти важливі потреби повсякденного спілкування змушує користувачів з сильною втратою слуху, зацікавлених у максимальних перевагах і спрощенні повсякденного життя, задуматися щодо використання апаратів Chili.

У ході попередніх досліджень сегменту надпотужних апаратів на перший план були висунуті такі два важливих чинники:

chili01Легкість адаптації

Для людей із сильною втратою слуху кожен день може становити випробування, тому далеко не кожен пацієнт з легкістю зважується перейти на новий апарат. Будь-які нові апарати повинні бути такими, щоб до них можна було легко пристосуватися і використовувати.

chili02Апарат який легко налаштувати

Фахівці з корекції слуху розрізняють клієнтів за ступенями втрати слуху. Крім того, оскільки середньостатистичний спеціаліст із слухопротезування працює з невеликою кількістю користувачів надпотужних апаратів, їх установка не є регулярною процедурою. У фахівців є великий попит на високоякісні апарати і спеціальні засоби налаштування і консультування.

Інформація про дослідження

Дослідження про ступінь задоволеності апаратами Oticon Chili було проведено в 2011 році компанією Oticon. Метою даного дослідження було визначення здатності апаратів Oticon Chili вирішувати проблеми користувачів надпотужних апаратів і завдання фахівців з слухопротезування.
У дослідженні взяли участь 85 користувачів надпотужних слухових апаратів і 266 фахівців з слухопротезування з п’яти країн (США, Німеччина, Канада, Великобританія і Франція).

Користувачі були відібрані фахівцями з слухопротезування з баз даних відповідно до досвіду користувачів у застосуванні апаратів Chili. Учасники ставили оцінки за 10-бальною шкалою, від 0 до 10. У кожному питанні найнижчим і найвищим оцінками присвоювалися відповідні позначки.

Завдяки Chili надпотужні прилади стали більш ефективними

Учасники ставили оцінки за 10-бальною шкалою, від 0 до 10. Фахівці висловили високий рівень задоволеності апаратами Chili, виходячи зі свого особистого досвіду роботи з надпотужними слуховими апаратами. Середній бал задоволеності склав 8,2. Дана оцінка включає також відгуки користувачів, оскільки і вони були дуже задоволені апаратами.

Нові перспективи завдяки новим бездротовим можливостям

Пристрої ConnectLine чудово підійдуть для користувачів надпотужних апаратів, оскільки їм необхідно найкраще співвідношення сигналу до шуму. Бездротові можливості відкривають новий світ спілкування. 45% опитаних висловили бажання використовувати дані можливості з апаратами Chili, і тільки 8% респондентів хотіли б застосувати такі можливості зі своїми попередніми апаратами.

Позитивні відгуки про налаштування

Як правило, для користувачів з сильною втратою слуху потрібне більш тонке налаштування апаратів, ніж для користувачів з незначною та помірною втратою слуху. З огляду на цей факт, оцінка 7,3 говорить про позитивне ставлення до даного потенційно складного процесу налаштування.

Високий ступінь задоволеності користувачів дає більше переваг і позбавляє від труднощів

Користувачі, що прийняли участь у опитуванні  слухових апаратів прямо підтверджують здатність апаратів Chili справлятися з індивідуальними проблемами людей, які страждають від сильної втрати слуху.

Користувачі у загальному висловили велике задоволення апаратами Chili у порівнянні зі своїми попередніми слуховими апаратами, оскільки до апаратів Chili їм легше було пристосуватися. А крім того, апарати Chili мають покращені характеристики для розуміння мови, вимагають менше зусиль для сприйняття і обладнані додатковими бездротовими можливостями.

Така думка склалася також завдяки вдосконаленню низки характеристик апаратів для складних ситуацій, з якими користувачі стикаються кожен день, – від перебування у шумному середовищі до розмови по телефону і перегляду телевізора.

Результати опитування користувачів

По суті, висока оцінка здатності апаратів Chili задовольняти важливі потреби повсякденного спілкування змушує користувачів з сильною втратою слуху, зацікавлених у максимальних перевагах і спрощенні повсякденного життя, задуматися про використання апаратів Chili.

chili-resp1Якість звуку

Учасники повідомили, що у порівнянні з використовуваними ними раніше апаратами значно покращало розуміння мови у тихому середовищі і, найголовніше, при розмові у галасливих місцях. Загальний бал за якість звуку апаратів Chili склав 8,2, що істотно перевищує оцінку якості звуку попередніх апаратів користувачів (5,8).

chili-resp2 (1)Надійність

Користувачі надпотужних апаратів знаходяться у сильній залежності від своїх приладів, тому надійність тут відіграє дуже важливу роль. Бал 8,5 на користь апаратів Chili у порівнянні із середнім балом 6,7 на користь попередніх апаратів говорить про те, що апарати Chili відповідають важливим вимогам надійності.

chili-resp3Безпровідність

Бездротові можливості забезпечують користувачам достатню чутність при розмові по телефону або під час перегляду телевізора на прийнятному для себе і оточуючих рівні гучності. Бал 8,6 говорить про те, що користувачі високо оцінюють Бездротові можливості, передбачені у апаратах Chili.