Батарейки для слухових апаратів

oticon-bat-line500-208_1453новый коллаж

Батарейка слухового апарату – це джерело його живлення, без якого робота апарату неможлива.

У слуховому апараті батарейка працює у дуже складному, переривчастому режимі: при відсутності звуку на вході апарату, споживання енергії невелике, а значить,  через батарейку проходить  невеликий електричний струм. Але, коли у слуховий апарат надходить звук, наприклад, почалася розмова і апарат повинен посилити голоси, то споживання енергії різко, стрибкоподібно зростає, викликаючи таке ж різке підвищення електричного струму, що проходить через батарейку.

Якщо батарейка здатна підтримати такий струм, то апарат працює нормально. Якщо ж батарейка не спроможна забезпечити такий режим, то в апараті виникають спотворення електричних сигналів, а значить, і спотворення посилених апаратом звуків.

Крім того, батарейка повинна забезпечити слуховому апарату стабільну електричну напругу тривалий час, тобто володіти високою електричною ємністю. Інакше, якщо напруга батарейки весь час поступово знижується, це викликає зміни в роботі апарату, що знижують його ефективність для користувача.

Ось чому ефективність слухопротезування залежить не тільки від самого слухового апарату, а й від батарейок, які використовуються.

У сучасних слухових апаратах застосовуються спеціальні повітряно-цинкові батарейки. Вони розроблені саме для роботи у таких складних умовах різкої зміни споживаного апаратом струму. Крім того, вони розроблені для тривалої роботи з майже однаковою електричною напругою. Але, навіть ці, спеціальні батарейки дуже сильно відрізняються по своїх характеристиках в залежності від виробника (марки) батарейки.

battery-sizeДля завушних, внутрішньовушних, внутріканальних апаратів призначені батарейки різного розміру і різної електричної ємності.
Всього існують чотири типорозміру батарейок для слухових апаратів – 10, 13, 312, 675.

Центр слухової реабілітації ЕРГО-Я пропонує батарейки провідних світових виробників, спеціально розроблені для застосування у слухових апаратах.

Спеціальні батарейки для слухових апаратів вирізняє підвищена потужність і надійність, тривалий і стабільний рівень віддачі енергії, чотирирічний термін придатності до початку використання.

Технологія виробництва спеціальних повітряно-цинкових батарейок для слухових апаратів включає в себе передові технічні рішення, сукупність яких забезпечує тривалість використання і якість кожної батарейки

battery-insideПідвищена електрична ємність

Підвищена енергоємність для батарейок всіх типорозмірів забезпечується завдяки особливому дизайну корпусу, який дозволив збільшити вміст цинку в батарейці.

Підвищений термін “свіжості” батарейок, підвищена стабільність

Чотирирічний термін придатності до початку застосування без погіршення вихідних характеристик.

Слухові апарати з великим енергоспоживанням мають підвищені вимоги до потоку повітря, необхідного для роботи повітряно-цинкових батарейок. Особливості конструкції забезпечують батарейці точну необхідну кількість повітря, збільшуючи запас її енергії без погіршення якості. В результаті, батарейка працює краще і стабільніше при віддачі енергії протягом усього терміну служби.

battery4sizeІснують чотири типи повітряно-цинкових батарейок, які використовуються у слухових апаратах, і кожен має своє власне колірне маркування на упаковці з батарейками. Розмір батарейки, який слід застосовувати, можна знайти в інструкціях по використанню слухового апарату.

Після вилучення з упаковки і зняття захисної наклейки, протягом однієї хвилини батарейка активується. Потім її можна вставляти у батарейний відсік. Зазвичай, в залежності від режиму використання та конструктивного виконання слухового апарату. Батарейка живить слуховий апарат від трьох до десяти днів, перш ніж буде необхідна її заміна.