Аудіологічне налаштування дитячих слухових апаратів

ped_fit300-150_1471Турбота про слух з любов’ю до дітей полягає не тільки у розробці спеціалізованої продукції, але і програмного забезпечення для налаштування. Це пов’язано з тим, що процедура налаштування слухових апаратів для дітей зазвичай відрізняється від процедури, використовуваної для дорослих.

При налаштуванні дитячих апаратів аудіологи можуть враховувати аудіометричні дані різних форматів, особливості процесу, різні припущення про те, як повинні бути налаштовані автоматичні функції, а також різні підходи до перевірки.

Для підтримки дитячих аудіолігв у їх щоденній роботі компанія Oticon розробила особливий режим налаштування дитячих слухових апаратів у програмі Oticon Genie.

Режим налаштування дитячих слухових апаратів у програмі Oticon Genie орієнтований на потреби дітей з втратою слуху і призначений для використання лікарями-сурдологами.

Дати дитині шанс розвивати свою мову

Щоб спростити налаштування для дітей і підлітків до 16 років, у програмі Genie був розроблений більш гнучкий спосіб зміни параметрів для дітей.

Прості у використанні стандартні налаштування

fitgraphЦі налаштування, відповідно до віку, у програмі Genie застосовуються до всіх апаратів на платформі RISE.

Наприклад:

  • Для дітей віком 0-3 років спрямованість і управління шумом відключені.
  • Для дітей віком 4-16 років спрямованість і управління шумом включені.
  • На всіх дитячих слухових апаратах кнопка відключена – тобто відключена функція управління гучністю і задана тільки одна програма.

Ці стандартні налаштування можна легко змінити відповідно до індивідуальних потреб.

Розроблено завдяки ретельним дослідженням

DSL v5.0a m [i / o] – це стандарт налаштування дитячих слухових апаратів, розроблений Університетом Західного Онтаріо. Ми вважаємо, що створений у результаті багаторічних досліджень і на основі досвіду налаштування дитячих слухових апаратів стандарт DSL v5.0a m [i / o] забезпечує найбільш зручну для дітей процедуру налаштування. У результаті діти чітко сприймають мову і не відчувають незручностей у будь-яких ситуаціях, що дозволяє їм розвивати свою мову і навики спілкування.

Остання версія DSL заснована на відгуках дітей і наукових дослідженнях. Стандарт підтримує потенціал, який забезпечувався б сучасними високотехнологічними слуховими апаратами та допомагає фахівцям з проблем слуху виконувати налаштування  наймешним дітям.

genie1Можливості з DSL v5.0a

  • Комфортне сприйняття мови у будь-яких ситуаціях
  • Менше загальних зусиль, ніж з попередньою версією DSL
  • Обмеження виведення, що більш підходить для мовного сигналу
  • Більша узгодженість між цільовими характеристиками введення і виведення