Streamer Pro – основа системи ConnectLine

connectlineaids_1458новый коллаж

Oticon Streamer Pro (Отікон Стрімер Про) – це пристрій з Bluetooth, що служить шлюзом між Вашими апаратами Oticon з Штучним Інтелектом і електронними пристроями, такими як, обладнані Bluetooth мобільні телефони або зовнішні джерела звуку.

Streamer Pro приймає звуковий сигнал і передає його прямо у апарати Oticon з ІІ. Крім отримання задоволення від бездротового підключення до мобільних телефонів, Ви зможете підключатися до комп’ютерів, mp3 програвачів і систем навігації у автомобілі.

Streamer Pro ConnectLine надає Вам повний контроль. Це не тільки можливість перемикати програми і регулювати гучність слухового апарату, а й управління всіма засобами аудіоінформації, розваг і зв’язку. Вловлюючи звукові сигнали і передаючи їх безпосередньо у обидва вуха, стример перетворює пару слухових апаратів у невеликі бездротові навушники. Звукові сигнали передаються без відчутної затримки і тому добре відповідають зоровим образам. Це дуже важливо під час перегляду телевізора або роботи за комп’ютером.

Повністю інтегрована система

Streamer Pro був розроблений і пройшов всебічні випробування користувачами слухових апаратів з урахуванням необхідності його щоденного використання простим і наочним чином. Зовні Streamer Pro дуже нагадує елегантний MP3-плеєр і забезпечує вільний доступ до мобільних і стаціонарних телефонів, ноутбуків, телевізорів і MP3-плеєрів.

Додаткові функції, такі як AutoPriority і AutoConnect, дозволяють, наприклад, почути і відповісти на телефонний дзвінок, коли Ви дивитеся телевізор.

Вбудована технологія бездротового зв’язку Bluetooth

У Streamer Pro використовується вбудована технологія бездротового зв’язку Bluetooth з підтримкою всіх її профілів. Bluetooth є міжнародним стандартом, широко застосовуваним для мобільних телефонів, з дальністю передачі даних до десяти метрів. Стример також функціонально підтримує технологію Bluetooth при використанні гарнітури мобільного телефону і володіє багатьма іншими можливостями.