Спеціалістам

Oticon Opn

Для сприймання всього звукового ландшафту
Oticon Opn™ працює на новій платформі Velox™. Маленький, але потужний комп’ютерний чип забезпечує миттєвий точний аналіз звуків, обробка яких необхідна для підтримки здатності мозку розуміти сенс звуків.
opn-velox
Найбільша у слухових технологіях кількість частотних каналів – 64, гарантує, що звуки обробляються чітко і точно, щоб допомогти відрізнити мовлення від шуму. Velox сканує навколишнє середовище більше 100 разів на секунду, виконуючи понад 1200 мільйонів операцій на секунду. Це досить швидко, щоб слідкувати за мінливими темами розмов з кількома співрозмовниками в галасливій обстановці. Тепер можна знаходити і переключати увагу на ті звуки, які важливо почути.
opn-twinlink-900-720insert
Дві системи зв’язку в одному слуховому апараті
Користуйтеся прямими бездротовими підключеннями до зовнішніх пристроїв без шкоди для якості звуку.

Вперше, з TwinLink™, дві спеціалізовані системи зв’язку працюють в одному слуховому апараті. Одна система дозволяє слуховим апаратам на лівому і правому вухах “перемовлятися” один з одним для точної просторової орієнтації і визначення напрямку й джерела звуків. Друга – здійснює бездротовий зв’язок мережі з зовнішніми пристроями, такими, як iPhone®, смартфони, телевізори, комп’ютери і багато іншого.

opn-sound-navigator900-720

Краще чути, пам’ятати більше, менше втомлюватися

OpenSound Navigator ™ майстерно відстежує кілька джерел мовлення та шуму, так що можливо зосередитися на розмові, залишаючись уважним до людей і речей навколо, і перемикати увагу на те, що бажано почути.

Традиційна слухова технологія підсилює один голос спереду і відкидає всі інші звуки. OpenSound Navigator сканує навколишнє середовище 100 раз в секунду, щоб проаналізувати і збалансувати кожен зі звуків окремо, роблячи їх доступними і не спотворюючи при цьому. Таким чином, звукова картина навколо виходить більш глибокою і більш природною.

opn-spatial-sound-lx-neg1920bg

Керуйте розмовами
Відчувайте себе невимушено навіть у складних умовах. Знаходьте, відстежуйте і переносьте увагу на ті звуки, які хочете почути.

Просторовий Звук – Spatial Sound™ LX зберігає природні відмінності рівнів звучання для кожного вуха, так що орієнтуватися в джерелах і напрямах звуків набагато легше. Більш точне просторове сприймання дозволяє визначити, звідки виходять звуки і ви можете відповідно реагувати на розмови і звуки навколо.

opn-youmatic-lx-1920

Персоналізація
Звучання, до якого звикли

Персоніфікована система настройки YouMatic™ LX спеціально пристосовує звуковий супровід до особистих музичних переваг та смаків користувача. Отримуйте задоволення від більш докладної інформації про звукове оточення тв від високого рівня якості звуків, налаштованих так, як ви хочете їх почути.

Opn-speech-guard-lx-neg1920

Краще розуміння навіть у шумних ситуаціях
Подтримка розмов у складних умовах

Захист мовлення – Speech Guard™ LX зберігає чіткі, ясні властивості звуків і нюансів мовлення для поліпшення здатності до розуміння мовлення у шумі. Слідкуйте за розмовами, від тихих до гучних, з меншими зусиллями, навіть коли декілька співрозмовників конкурують за вашу увагу.

boost-soft-speech1920-720

Підтримка сприймання тихого мовлення
Поліпшення на 20% рівня розуміння тихих розмов без збільшення гучності.

Тихі звуки, які присутні в 70% ситуацій і розмов, часто не чутні для людей з порушенням слуху. Soft Speech Booster LX робить тихі звуки чутними і дозволяє на 20 відсотків краще розуміти співрозмовників з негучними голосами.

clear-dinamics

Поліпшена якість звуку, менше спотворень
Багаті і яскраві слухові відчуття, особливо при слуханні музики або участі в розмовах серед шуму.

При прослуховуванні музики або спілкуванні з друзями у людних місцях, наприклад, на вечірках або спортивних аренах, звукові піки часто голосніші, ніж ті, з якими більшість слухових апаратів здатні впоратися. Clear Dynamics розширює динамічний діапазон вхідного сигналу, так що ви будете насолоджуватися кращою якістю звуку без спотворень навіть в галасливих умовах.