SAFARI SP

safari2-400_1449

новый коллаж

Пригоди коженого дня

Мовою суахілі слово Safari означає «подорож», що у точності характеризує життя дитини. Подорож неможлива без пригод, труднощів, перемог і поразок, але саме ці складові допомагають отримати необхідний життєвий досвід.

Ім’я Safari носить також сімейство слухових апаратів, що пропонують унікальні можливості для дітей з великою втратою слуху. Постійно маючи під рукою такого помічника як Safari, діти будуть отримувати з кожного етапу свого розвитку тільки найкраще і з ентузіазмом рухатися до дорослого життя.

Чітке сприйняття

Сприйняття живої мови є важливим завданням, оскільки дітям необхідно чітко чути слова, щоб навчитися їх вимовляти. Апарати Safari Super Power (SP) справляються з прийомом найскладніших для сприйняття звуків мови краще, ніж продукція інших виробників.

Додаткові високочастотні відтінки звуків, що вловлюються пристроями Safari SP, також допомагають дитині скласти більш ясну картину про навколишнє оточення. Завдяки більш точному сприйняттю оточуючих людей і місць діти відчувають себе впевненіше і безпечніше у дитячому садку, на ігровому майданчику і вдома.

Вироби Safari SP просто допомагають дітям з порушенням слуху вести активне і щасливе життя.

Функції, які допомагають дітям спілкуватися

Розширений частотний діапазон

Розширений частотний діапазон відчутно впливає на сприйняття мови. Чим детальніше чутна мова того, хто говорить, тим краще дитина здатна розпізнати вимовлені звуки і у точності відтворити їх. Більш широкий частотний діапазон апаратів Safari SP не тільки допомагає підвищити розбірливість мови, а й сприяє розвитку у дітей музичного слуху. Музика займає центральне місце у житті сучасної молоді незалежно від джерела його відтворення, будь то телевізор або MP3-плеєр.

Просторовий звук (Spatial Sound)

Функція просторового звуку Spatial Sound апаратів Safari SP допомагає зберегти природну тривимірну звукову картину навколо дитини, що необхідна для орієнтації у просторі. Активована функція Просторового звуку Safari SP підтримує різницю між рівнями інтенсивності, допомагаючи мозку і вухам правильно сприймати навколишнє середовище.

Завдяки бінауральної обробці між слуховими апаратами дитина з порушенням слуху може тепер сприймати навколишнє оточення так само, як і дитина зі здоровим слухом.

Захист Мови (Speech Guard)

Складна технологія «Захист мови» (Speech Guard) у апаратах Safari SP застосовує функцію «Плаваюче лінійне посилення», яка зберігає тимчасові і амплітудні характеристики мовного сигналу, забезпечуючи його справжність і відсутність спотворень. У середовищі з динамічним коливанням звукових рівнів технологія «Захист мови» утримує ключові сигнали у мовному діапазоні.

Бездротове з’єднання

Фільми, комп’ютерні ігри, музика і звуки мобільних телефонів можуть бути складними для сприйняття навіть при використанні найбільш передових апаратів. Сигнали від зовнішніх звукових джерел найкраще приймаються безпосередньо і бездротовим способом. Для цього використовується система Oticon ConnectLine. Її інтелектуальні, прості у використанні бездротові і Bluetooth-аксесуари легко підключаються до телевізорів, ПК, MP3-плеєрів і телефонів.

Стример також можна використовувати у якості пульта дистанційного керування для виробів Safari SP, що особливо стане в нагоді батькам. Він працює, навіть коли регулювання гучності або програмний перемикач заблоковані з метою не допустити пошкодження пристрою або небажане зміни налаштувань.

Кольори і стилі

Для дітей і підлітків, які бажають підкреслити свою індивідуальність, Safari пропонує 12 модних кольорів і красивих наклейок. Будь то чудовий фіолетовий або привертаючий увагу блискучий синій колір, результат зазвичай один і той же – свобода вибору і оформлення слухових апаратів на свій смак дає дітям відчуття індивідуальності й неповторності.

Привлекательный внешний вид аппаратов также стимулирует детей к их ежедневному ношению.

Привабливий зовнішній вигляд апаратів також стимулює дітей до їх щоденного носіння.

Навіть для найменших користувачів зовнішній вигляд апаратів має велике значення. Широкий вибір наклейок дозволяє дітям підкреслити свою індивідуальність, прикрасити свої апарати відповідно до настрою, під колір улюбленого одягу або для певної події.

safarisp-diap2Oticon Safari 900, 600 і 300 SP – це повне сімейство слухових апаратів, які підходять всім віковим групам від немовлят до підлітків. Унікальні потреби всіх дітей і молодих людей можуть бути задоволені моделями, придатними для всіх ступенів втрат слуху. Потужна аудіологічна концепція, об’єднана з надійною конструкцією і «розумним» світловим LED індикатором роблять Safari ідеальним рішенням для дітей. Спеціальний педіатричний режим програми Genie робить процес налаштування і консультування дуже простим.

Тип Завушний Регулятор гучності Аналоговий
Серія Safari SP Світловий LED індикатор Да
ВУЗД до 143 дБ Розмір батареї 13
Макс посилення до 82 дБ Час роботи без заміни батареї до 186 ч
Частотний діапазон 100-6500 кгц Індукційна котушка Так
 Програми   1-4