RIA2

ria_minirite460-230_2039 новый коллаж

Oticon Ria2 – сімейство високотехнологічних слухових апаратів стандартного класу на платформі Inium Sense. Вони забезпечують чудову якість звуку і задовільняють потреби більшості людей з вадами слуху пацієнтів.

Технологія Oticon Brain Hearing ™ у слухових апаратах сімейства Ria2.

Вуха сприймають звуки і передають інформацію про них у слухові центри головного мозку. Люди чують не вухами, а мозком. Технологія Oticon BrainHearing ™ допомагає мозку краще розпізнавати звуки, полегшує їх сприйняття, зменшує стомлюваність при слуханні.

Концепція Brain Hearing ™ реалізована у слухових апаратах сімейства Ria2 за допомогою передових функцій:

  • Адаптивна Спрямованість Free Focus допомагає виділяти пріоритетний звук (мова) з у шумового фону. Це дозволяє мозку легше концентруватися на сприйнятті мови і зменшує, маскує вплив шуму. Адаптивна Спрямованість вибирає налаштування мікрофонів слухового апарату з трьох режимів спрямованості:

– режим оптимізованої об’ємної спрямованості для тихого фонового шуму
– розділена спрямованість для шумового фону середньої гучності
– режим точкової спрямованості для гучного шумового фону.

  • Персоніфікована система налаштування YouMatic вперше включена у комплекс функцій слухових апаратів стандартного класу. Люди по різному сприймають звуки. Слух кожної людини унікальний також, як і його ДНК. Персоніфікована система налаштування дозволяє зробити індивідуальне налаштування параметрів слухового апарату для оптимального задоволення потреб, слухових переваг і фізіологічних особливостей сприйняття звуку.

Система налаштування YouMatic здійснює вибір персонального налаштування з 3 основних і 3 допоміжних персональних профілів слабочуючих пацієнтів. Персональні профілі пропонують різні стратегії налаштування слухового апарату для задоволення індивідуальних запитів і фізіологічних особливостей слуху.

Щит Зворотного Зв’язку

Функція Щит Зворотного Зв’язку – Inium Sense Feedback Shield надійно запобігає виникненню акустичного зворотного зв’язку, не викликаючи погіршення якості звуку у слухових апаратах. Для попередження та усунення акустичного зворотного зв’язку Щит Зворотного Зв’язку використовує технології фазової інверсії, частотного зсуву і прицільного зниження посилення на частоті акустичного зворотного зв’язку.

Бездротове підключення – Connectivity: ефективний зв’язок Oticon Ria 2 з мультимедійними джерелами інформації

ria2-connect800

Функція Бездротове Підключення у слухових апаратах сімейства Ria2 розширюють можливості повноцінної комунікації завдяки з’єднанню слухових апаратів з мультимедійними джерелами інформації. Бездротове підключення забезпечує високоякісне з’єднання з мобільним, стаціонарним, офісним телефоном, телевізором, комп’ютером, виносним мікрофоном, смартфоном, планшетом, індукційною петлею, FM-системою.

Ria2 – збільшує переваги слухання, максимально використовуючи потенціал бездротового підключення при спілкуванні по телефону, прослуховуванні музики, перегляді телевізора.

mix-600

Новітні технології слухових апаратів Oticon Ria 2 для лікування суб’єктивного вушного шуму

Для багатьох пацієнтів слухопротезування є ефективним способом справлятися з негативним впливом суб’єктивного вушного шуму.

Oticon Ria2 Pro Ti –спеціальна модифікація слухового апарату, що поєднує посилення звуків з функцією Tinnitus SoundSupportтм для звукової терапії і контролю суб’єктивного вушного шуму. Tinnitus SoundSupportтм дозволяє індивідуально підібрати параметри звукової стимуляції для пом’якшення суб’єктивного вушного шуму. Звукова стимуляція Tinnitus SoundSupportтм робить розслаблюючий, відволікаючий вплив на центральну нервову систему і маскує вплив на вушний шум. В результаті звукової стимуляції можливе зниження інтенсивності вушного шуму, зниження рівня стресу.

Слухання зі слуховими апаратами сімейства Oticon Ria 2: чудова якість звуку

Слухові апарати сімейства Oticon Ria2 встановлюють новий рівень якості обробки сигналів слуховими апаратами стандартного класу, забезпечують чудову якість звуку.

Завдяки наявності бінауральної синхронізації слухові апарати Ria2 при бінауральному слухопротезуванні підтримують природне співвідношення і натуральну контрастність звуків, асиметрію звукового середовища правого і лівого вуха. Бінауральна синхронізація у поєднанні з Адаптивною Спрямованістю Free Focus зменшують вплив навколишнього шуму, полегшують слухання, сприяють кращому розумінню мови.

Гнучка система налаштування слухового апарату YouMatic забезпечує бажану комфортність слухання і максимальну розбірливість мови.

ria2-people800

Типи і стилі слухових апаратів Oticon Ria2

Слухові апарати Ria2 представлені всіма сучасними типами і стилями – від традиційних завушних до внутрішньовушних невидимих внутріканальних моделей.

ria2family-800

Нові

 властивості

Дизайн моделі miniRITE змінений. Розмір корпусу зменшений, регулятор гучності легше виявити і налаштувати. Апарат у стилі miniRITE став більш косметичним і зручним у користуванні.

Для моделей miniRITE і класичних RITE використовується новий тип телефону слухового апарату – Flex mould 105. Використання нового телефону розширює діапазон компенсації втрати слуху до 100 дБ. Косметична і ергономічна модель стала доступна більшому числу людей.

Підвищено водостійкість корпусу завушних моделей слухових аппаратов. Ступінь захисту корпусу тепер має рівень IP58. Це означає, що слуховий апарат може працювати після двогодинного перебування у воді. Проте, слід пам’ятати, що слухові апарати не призначені для використання у душі або басейні.

Діапазон компенсації втрати слуху

ria2-diapzn-400Нижня межа компенсує втрату слуху залежить від моделі слухового апарату.

Невидимі; внутрівушні і глибококанальні моделі– до75 дБ,

канальні моделі – до 85 дБ,

раковинні моделі – до 90 дБ,

завушні моделі – до 100 дБ.

 

 

 

 

 

Функції, властивості і можливості слухових апаратів Ria2 Pro

Властивості

Наявність
Частотний діапазон посилення 8 кГц
Кількість каналів налаштування 6
Способи налаштування слухових апаратів NAL, DSL
Посилення Тихої Мови Ні
Покращений захист мови Ні
Просторове шумозаглушення Ні
Бінауральна обробка звуку (компресія) Так
Бінауральна синхронізація звуку Так
Бінауральна координація звуку Так
Персоніфікована система налаштування YouMatic
Кількість Персональних профілів (основний / допоміжний) 3/3
Щит Зворотного Зв’язку Так
Штучний інтелект Стандарт [+]
Free Focus Стандарт
Адаптивна Спрямованість Односмугова
Шумоподавлення Стандартне
Програми спеціального призначення 4
Пом’якшення суб’єктивного вушного шумуTinnitus SoundSupport™ Так
Коннективність Так
Смуг налаштування 4
ЧастотнИх каналЧв 16