INTIGA

intiga_hand_rite_opendome_440-260_1440

новый коллаж

Oticon Intiga – це не просто ще один слуховий апарат. Слухові апарати цієї серії спростовують твердження про те, що звикання до посилених звуків – це тривалий і складний процес. Забезпечуючи миттєву адаптацію і негайне відчуття переваг, слухові апарати Intiga роблять перехід на пристрої для покращення слуху, зокрема для початківців користувачів, непомітним і приємним.
Oticon Intiga сконструйовані таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт для користувачів і мінімізувати складності і витрати часу, пов’язані з адаптацією користувача до умов посилених звуків.

Незаметность — беззастережна перевага

Витончені форми і повністю автоматична система обробки звуку роблять слухові апарати Intiga практично непомітними як для самих користувачів, так і для оточуючих!
Розташування за вухом, практично непомітний дріт приймача і ергономічний мікрофон забезпечують комфортне налаштування і надійність при носінні протягом всього дня. Слуховий апарат має гладку поверхню без кнопок, що привертають увагу.

Слухові апарати Oticon Intiga забезпечують найкращу якість звуків серед продукції Oticon

В слухових апаратах Intiga використовуються новітні технології бездротової бінауральної обробки на основі принципів природної обробки звуків мозком. Вони дозволяють краще розрізняти голоси і полегшують участь у розмові – як при особистому спілкуванні, так і по телефону. Ці апарати забезпечують більш глибоке і насичене звучання при перегляді телепрограм і фільмів, а також прослуховування музики.