Go Pro

get-fam420-200_1439

Oticon Go Pro -якісне рішення для компенсації втрат слуху!

Для багатьох людей проблеми зі слухом і пов’язана з цим необхідність носити слуховий апарат приходять у літньому віці.

Організму літньої людини, як правило, важко пристосуватися до чогось нового. Якщо він ніколи раніше не користувався слуховим апаратом, можуть виникнути певні складнощі з адаптацією.

Отже, найперше якість, якою повинні володіти слухові апарати для осіб пенсійного віку – максимальна простота у експлуатації. Не останню роль відіграє і ціна.

Виходячи з даних критеріїв, найбільш підходящим апаратом є Go Pro, що поєднує цінову доступність і простоту у експлуатації з високою якістю обробки звуку.

Go Pro призначений для забезпечення максимального комфорту прослуховування у будь-якій ситуації. Чи спілкуєтеся ви з близькими, дивитеся телепередачу або слухаєте музику – ви можете повністю покластися на цей апарат

Високоякісні спрямовані мікрофони забезпечують розбірливість мови навіть у шумі, а потужна цифрова система обробки звуку пригнічує небажані шуми, позбавляючи від перевтоми, яка часто була супутником користувачів слухових апаратів попередніх поколінь. Нехай доступна ціна не вводить вас у оману – по ефективності Go Pro немає рівних!

go-fam333-151Go Pro дуже простий у використанні, зручний у носінні і непомітний зовні. Зрозуміло, апарат повністю автоматизований – ви навіть не будете його відчувати! Все, що ви відчуєте – прекрасний світ звуків, світ спілкування, який заново відкриється вам.

Набір функцій Go Pro робить його найуніверсальнішим  слуховим апаратом за прийнятною ціною. Широкий ряд властивостей і вбудованих програм роблять налаштування Go Pro швидким і простим, а сам апарат – відповідним для всіх типів втрат слуху.

Основні функції
Придушення шуму
Go Pro використовує систему зниження шуму, яка базується на модуляції мови, що забезпечує комфорт у шумі.

OpenEar Acoustics

OpenEar Acoustics (Система відкритого вуха) поєднує вентиляційні отвори великого розміру у індивідуальному вкладиші з DFC системою динамічного придушення зворотного зв’язку. Разом це забезпечує чистий, натуральний звук без оклюзії і зворотного зв’язку. Результатом є більш натуральне сприйняття власного голосу і покращення загальної якості звучання.

Відкритий вкладиш – Corda
Go Pro може бути оснащений косметично привабливим вкладишем Corda для відкритого протезування (OpenEar Acoustics) з відмінною якістю звуку. Є варіанти ковпачків Open Dome, Plus Dome для Corda і індивідуального вкладиша.

Go Pro алгоритм
В Go Pro застосовується найвідоміший у світі алгоритм налаштування NAL NL1.

Направленість
Всі моделі (окрім CIC/MIC і ITE/BTE Power Omni) мають два режими: ненаправленої (Omni) та фіксованої спрямованості, що перемикаються вручну.

Новий батарейний відсік
Завушні апарати Go Pro мають новий і посилений відсік для батарейки. Верхня частина кришки корпусу модифікована, а відсік батарейки кріпиться на сталевому стрижні.

Стандартна комплектація 

  • Фіксована спрямованість
  • 2 Power Omni моделі
  • Система придушення шуму
  • OpenEar Acoustics™
  • Динамічне усунення зворотного зв’язкуDFC
  • 3 програми, що налаштовуються
  • NAL-NL1 алгоритм налаштування, 4 канали
  • Звуковий індикатор програм і батарейки
  • Режим очікування
  • Затримка включення