ConnectLine Мікрофон

mics780-520_1454новый коллаж

Насолоджуйтесь чіткою розмовою навіть перебуваючи у натовпі

Разом з мікрофоном ConnectLine, Ви зможете брати участь і взаємодіяти у найбільш важливих життєвих ситуаціях – на рівних умовах і разом з усіма.

Складна слухова обстановка, така як шум і велика кількість людей навколо, часто робить нормальне спілкування неможливим. Мікрофон ConnectLine змінює ситуацію.

Мікрофон ConnectLine – це непомітний мікрофон, який за допомогою бездротового зв’язку з’єднується з Oticon Streamer Про і дає можливість Вам насолоджуватися чітким і зрозумілим спілкуванням тет-а-тет навіть у складній слуховий обстановці. Слухове сприйняття сильно покращується при розмовах тет-а-тет, які раніше були непевні або навіть неможливі.

Розмова у машині

Якщо мікрофон ConnectLine – у Вашого співрозмовника, то Ви зможете сфокусуватися на самій подорожі. Мікрофон по бездротовому зв’язку передає голос попутника у слухові апарати, забезпечуючи чіткий прямий звук, і Вам більше не потрібно дивитися на співрозмовника, коли той говорить.

Принцип роботи

Ваш співрозмовник носить непомітний мікрофон на елементі одягу, який по бездротовому зв’язку підключається до Streamer Pro, дозволяючи Вам чітко і голосно чути голос іншої людини через слухові апарати.

Мікрофон ConnectLine вловлює голос співрозмовника, фільтрує навколишній шум і передає його по бездротовому зв’язку на Streamer Pro на відстань до 15 метрів.