ALTA2

alta2-plaform-460_2010  новый коллаж

Oticon Alta2 – сімейство слухових апаратів преміум класу на платформі Inium Sense з найбільшим набором функцій, які дозволяють оптимально вирішувати найскладніші слухові проблеми і задовольняти запити найбільш вимогливих пацієнтів.

Технологія Oticon BrainHearing™ в слухових апаратах сімейства Alta2

Для полегшення роботи мозку і підвищення задоволеності людей при слуханні у слухових апаратах сімейства Alta2 використовується новаторська технологія BrainHearing ™, що дозволяє:

 • Підвищити розрізнення мовних сигналів, покращити сприйняття мови
• Поліпшити ефективність слухових апаратів при слуханні у складних звукових ситуаціях.
•Знизити напруження при слуханні і підвищити працездатність протягом усього дня.
• Передати природні властивості звуку і надати головному мозку точну інформацію про звуковому оточення.
• Персоніфікувати налаштування слухових апаратів для більш повної відповідності їх електроакустичних характеристик запитам і потребам людей.

neraoption-365-150

Концепція Brain Hearing ™ реалізована у слухових апаратах сімейства Alta2 за допомогою передових функцій:

  • Покращена Захист Мови – Speech Guard E підсилює розмову без істотних спотворень, полегшує сприйняття мови у тиші і шумі, захищає вухо від впливу гучних перепідсилених звуків.
  • Просторовий Звук Преміум – Spatial Sound Premium допомагає структурам мозку точно визначити локалізацію джерела звуку у тиші і у шумі, сконцентруватися на сприйнятті найбільш значущої звукової інформації. Просторовий Звук Преміум включає у себе важливі функції.
  • Бінауральна обробка звуку – за допомогою бездротового з’єднання слухових апаратів для бінаурального слухопротезування обмінюються інформацією про звукове оточенні, підтримують природне співвідношення і контрастність звуків, натуральну асиметрію звукового середовища правого і лівого вуха.
  • Розширена смуга пропускання високих частот – до 10000 Гц, значно покращує локалізацію звуків у високочастотної області.
  • Просторове шумозаглушення допомагає слабочуючій людині ефективно сфокусуватися на сприйнятті мови у ситуаціях асиметричного шуму.
  • Адаптивна Спрямованість – Free Focus Premium допомагає сфокусуватися на бесіді із співрозмовником, який перебуває спереді, знижує вплив акустичних перешкод, які виходять з різних напрямків. Адаптивна Спрямованість вибирає налаштування мікрофонів слухових апаратів з п’яти режимів спрямованості:

– режим оптимізованої об’ємної спрямованості для тихого фонового шуму
– режим оптимізованої об’ємної мовної спрямованості для тихого фонового шуму з незначним посиленням мовного сигналу
– розділена спрямованість для шумового фону середньої гучності
– режим точкової спрямованості для гучного шумового фону
– режим точкової спрямованості з посиленням низьких частот для важких і глибоких знижень слуху.

Персоніфікована система налаштування – YouMatic Преміум гармонізує налаштування множинних характеристик слухового апарату відповідно до індивідуальних переваг. Це дозволяє домогтися відповідності звучання слухового апарату смакам і потребам кожної людини.

  • YouMatic Преміум здійснює вибір персонального налаштування з 5 основних і 15 допоміжних персональних профілів слабочуючих пацієнтів. Персональні профілі пропонують різні стратегії налаштування слухового апарату для задоволення різних запитів і фізіологічних особливостей слуху.

Функція Посилення Тихої Мови

Унікальна функція Посилення Тихої Мови вибірково підсилює тиху мову без істотного посилення навколишнього шуму, покращує чутності тихих приголосних звуків мови, оптимізує чутність тихої і розмовної мови. Посилення Тихої Мови підвищує розбірливість тихої мови на 25%.

Щит Зворотного Зв’язку

Функція Щит Зворотного Зв’язку надійно запобігає виникненню акустичного зворотного зв’язку. Для попередження та усунення акустичного зворотного зв’язку Щит Зворотного Зв’язку використовує технології фазової інверсії, частотного зсуву і прицільного зниження посилення на частоті акустичного зворотного зв’язку.

Бездротове підключення Connectivity – ефективниц зв’язок Oticon Alta 2 з мультимедійними джерелами інформації

Alta2_family_StreamerPro-600 (2)

Cлухові апарати сімейства Oticon Alta2 розширюють можливості повноцінної комунікації завдяки з’єднанню слухових апаратів з різними мультимедійними джерелами інформації. Бездротове підключення забезпечує – високоякісне з’єднання з мобільним, стаціонарним, офісним телефоном, телевізором, комп’ютером, виносним мікрофоном, MP3-плеєром, індукційною петлею, смартфоном, планшетом, FM-системою.

mix-600

Новітні технології слухових апаратів для лікування суб’єктивного вушного шуму

Для багатьох пацієнтів слухопротезування є ефективним способом справлятися з негативним впливом суб’єктивного вушного шуму.

Alta 2 Pro Ti – спеціальна модифікація слухового апарату, що поєднує посилення звуків з функцією Tinnitus SoundSupportтм для звукової терапії і контролю суб’єктивного вушного шуму. Tinnitus SoundSupportтм дозволяє індивідуально підібрати параметри звукової стимуляції для пом’якшення суб’єктивного вушного шуму. Звукова стимуляція Tinnitus SoundSupportтм надає розслабляючий, відволікаючий вплив на центральну нервову систему і маскує вплив на вушний шум. В результаті звукової стимуляції можливе зниження інтенсивності вушного шуму, зниження рівня стресу.

Слухання зі слуховими апаратами сімейства Alta2 – найвища якість звуку у будь-яких ситуаціях.

alta2people600

Alta2 надає відмінне рішення слухових проблем, забезпечує чітке сприйняття мови і природне звучання, зменшує стомлюваність.

Alta2для невимушеної бесіди
Покращене розпізнавання мови, слухання без надмірного напруження дозволяє отримувати задоволення від спілкування. Поєднання високої якості цифрової обробки звуку Alta2 і наявність персоніфікованого налаштування забезпечує поєднання інформативності та чіткості відображення звукового світу.

Alta2 -для полегшення розуміння
Слухові апаратів сімейства Alta2 не тільки підсилюють звуки. Завдяки новітній технології Oticon BrainHearing ™ люди насолоджуються природним звучанням. Функції Просторовий Звук Преміум, Адаптивна Спрямованість Преміум, Персоніфіковане Налаштування YouMatic Преміум, працюючи спільно, допомагають краще розуміти мову навіть на тлі навколишнього шуму.

Alta2 – для задоволення індивідуальних слухових переваг
Люди індивідуально сприймають і реагують на звуки, стиль життя у всіх різний. Ці фактори визначають потребу у персоніфікованому налаштуванні параметрів слухових апаратів для кожної людини. Alta2 надає професіоналам слухової допомоги унікальні можливості налаштовувати звучання слухових апаратів відповідно до індивідуальних слуховиї уподобань і потребам людей з вадами слуху.

Alta2 – для насолоди спілкуванням
Правильно підібрані і налаштовані слухові апарати полегшують спілкування навіть у складних слухових ситуаціях. Нова функція Посилення Тихої Мови забезпечує хорошу чутність за участі у тихій, інтимній, особистій бесіді.

Опис
Слухові апаратИ Oticon Alta2 представлені всіма сучасними типами і стилями, починаючи від традиційних завушних до внутрішньовушних невидимих внутріканальних моделей.

alta2styles800

Три

нові 

властивостіа

Новий дизайн моделі miniRITE. Розмір корпусу зменшений, регулятор гучності легше виявити і налаштовувати. Апарат стилю MiniRITE став більш косметичним і зручним у користуванні.

Для моделей miniRITE і класичний RITE використовується новий тип телефону Flex mould 105. Використання нового телефону розширює діапазон компенсації втрати слуху до 100 дБ середніх порогів чутності. Косметична і ергономічна модель стала доступна більшому числу людей.

Підвищена водостійкість корпусів завушних моделей слухових апаратів, ступінь захисту корпусів тепер має рівень IP58. Слуховий апарат може працювати після двогодинного перебування у воді. Проте, слід пам’ятати, що слухові апарати не призначені для використання у душі або басейні.

Діапазон компенсації втрати слуху слуховими апаратами oticon Alta2

diapazonAlta2Нижня межа компенсує втрати слуху
залежить від моделі слухового апарату.

Невидимі внутрівушні і
глибококанальні моделі – до 75 дБ,

канальні  моделі – до 85 дБ,

раковині моделі – до 90 дБ,

завушні моделі – до 100 дБ.

 

 

 

 

 

 

Основні властивості слухових апаратів сімейства Alta2

Властивості Наявність
Частотний діапазон підсилення 10 кГц
Кількість каналів налаштування 10
Способи налаштування слухових апаратів VAC+, NAL, DSL
Підсилення Тихої Мови Так
Покращений захист мови Так
Просторове шумозаглушення Так
Бінауральна обробка звуку (компресія) Так
Бінауральна синхронізація звуку Так
Бінауральна координація звуку Так
Персоніфікована система налаштування YouMatic Преміум
Кількість Персональних профілів (основний / допоміжний) 5/15
Щит Зворотного Зв’язку Да
Штучний інтелект Преміум [+]
Free Focus Преміум
Адаптивна Спрямованість Багатосмугова
Шумозаглушення Трьохрежимна
Програми спеціального призначення 4
Пом’якшення суб’єктивного вушного шумуTinnitus SoundSupport™ Так
Коннективність Так